Jevištní magie


Vstupte s námi do světa iluzí, kouzel a zázraků

Vystoupení je určeno pro početnější publikum, je možné ho realizovat na akcích různého typu se zaměřením buď na dospělé publikum, dětské diváky, nebo kombinovaně. Standardní délka vystoupení je 15 minut, ale lze jej objednat v rozmezí od 15-ti do 30-ti minut. Velmi často se kombinuje jevištní vystoupení a mikromagie mezi hosty.

 

Tato show je vhodná jak pro veřejné, tak i pro soukromé akce, zejména pak na plesy, karnevaly, městské slavnosti, nákupní centra, firemní eventy, soukromé oslavy a jiné.

Podle požadavků na prostor nabízíme dvě varianty:

JEVIŠTNÍ VYSTOUPENÍ

Show se odehrává na jevišti či pódiu a diváci se mohou těšit na kouzla, iluze, mentální magii či předvedení nadpřirozených jevů. Program je částečně interaktivní a diváci se tak stanou jeho součástí. Vystoupení je koncipováno tak, aby diváky nejen udivilo a překvapilo, ale také pobavilo vtipnými příběhy. V programu je mimo jiné možné shlédnout několik čísel z repertoáru Davida Copperfielda.

SALONNÍ MAGIE

Toto vystoupení je vhodné pro všechny druhy společenských akcí a oslav, kde jsou minimální možnosti prostoru pro předvádění. V podstatě se jedná o zmenšenou verzi jevištního vystoupení bez kulis a s poupravenou trikovou náplní tak, aby jej bylo možno předvádět v minimálních prostorách jako jsou salónky, restaurace atd.

logo

Kontakty

mobil: +420 774 272 355
Facebook: kouzelnik tomasiano
E-mail: info (a) magicduo tecka cz
IČ: 01619608 

 

Napište nám a vykouzlíme Vám cenu na míru